Anasayfa Sık kullanılanlara ekle Tavsiye et English
 
Kurumsal Ürünler Basında Guestinhouse Haberler Referanslar İletişim
ÜRÜNLER
Hakkımızda Misyon Vizyon Değerlerimiz Satış Sonrası Temsilcilikler İş Ortakları İş Başvurusu
Kurumsal - İş Ortaklarımız
Sıcak havalı kurutma cihazlarının mucidi olan Electrostar ya da bütün dünyada bilinen markasıyla “STARMIX”, 1921 yılında kuruluşundan beri dünya lideridir. Starmix, 87 yıllık tecrübesiyle dünyanın önde gelen el kurutma ve saç kurutma cihazlarının ve elektrik süpürgelerinin üreticisidir. Starmix ürünleri üstün Alman teknolojisiyle en yüksek kalite standartlarında üretilir. Starmix ürünleri EC (European Conformity) standartlarına, Avrupa standartlarına (European Standards EN 60204 & 60335) ve diğer ülkeler tarafından talep edilen pek çok ulusal güvenlik sembolüne sahiptir. Çoğu Starmix ürününün garanti süresi bu sayede Mart 2008’den itibaren 3 seneye çıkarılmıştır.

Electrostar / Starmix ürünleri, İstanbul Kempinski’den Dubai Intercontinental’e, Berlin Radisson’dan Moskova Mariott’a, Florida Le Meridien’den Stuttgart Mövenpick’e, Dusseldorf Hilton’dan Dubai Hyatt’a, Neuss Swissotel’e, Barcelona Renaissance’a, Kuala Lumpur Havaalanı’na, Taj-Majal’e ve dünya çapında pek çok Mc Donalds’a kadar ve daha yüzlerce otel, havaalanı, spor merkezi, sanayi kuruluşu ve kamu binasında kullanılmaktadır.

Guestinhouse, Starmix markasını Türkiye’de temsil etmekten gurur duyar.
Guestinhouse, Bentley otel ürünlerini seçkin Türk otelleriyle buluşturmaktan gurur duyar.

Bentley ütüleme üniteleri, pantolon ütüleri, su ısıtıcıları, karşılama tepsileri, katlanabilir yatakları ve bebek yatakları otel misafirlerinin rahatlığı için Hollanda’da özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Rezidor Otel Grubu’nun dünya çapındaki bütün otelleri tarafından tercih edilen Bentley ürünleri, misafirlerinin önemli olduğuna ve herşeyin en iyisini hak ettiğine inanan diğer oteller gibi, birçok Radisson SAS, Hilton, Mövenpick, Hyatt Regency, Intercontinental, Ramada, Le Meridien, ve Crowne Plaza otelinin de misafir odalarında kullanılmaktadır.

Bentley: sağlam, uzun ömürlü, pratik ve “her zaman görev başında”.
Guestinhouse, İngiltere’de tasarlanan ve üretilen Craster tepsilerinin Türkiye distribütörü olmaktan onur duyar.

Craster, 15 yıldır dünyanın önde gelen otel ve restaurantlarına sıradışı kalitede sert ağaç tepsiler üretmektedir. Her Craster ürünü doğru yollardan elde edilen sert ağaçlardan işlenir ve ağacın güzelliğini ve karakterini ön plana çıkaran en yüksek kalitedeki verniklerle cilalanır. Kolay temizlenebilir ve saklanabilir olması için özellikle tasarlanan ürünlerin sağlam yapısı, tepsilerin en zor endüstri koşullarından bile yıllarca görev yapmasını garanti eder.

Craster müşterileri arasında, Hilton otelleri, Choice otelleri, Millennium otelleri ve Crowne Plaza otelleri gibi dünya çağında birçok 4 ve 5 yıldızlı otel grubu vardır. Craster’ın mükemmellikle ilgili ünü otel endüstrisinin de dışına çıkarak birçok seçkin restaurant ve perakendeci tarafından da tercih edilen bir marka haline gelmesine neden olmuştur.

Guestinhouse Hollanda’da tasarlanan Crown International otel ürünlerinin Türkiye distribütörü olmaktan onur duyar.

Crown International, otel misafir odaları, banyoları ve genel alanları için aksesuarlar dizayn edip üretmektedir. Seçkin otellerin ihtiyaçları doğrultusunda materyal, boyut ve şekil gibi özellikleri dikkate alarak özel tasarımlar oluşturan Crown, Hilton Hotels & Resorts and The Rezidor Hotel Group gibi otel zincirleri için “standart ürünler” belirleyip dizayn etmekte ve stoklamaktadır.

Guestinhouse, ticari ürün üretimi ve ürün geliştirmede dünyanın önde gelen uluslararası şirketlerinden Wanzl’ın Türkiye distribütörü olmaktan onur duyar.

                Wanzl’ın öncüsü olduğu ana ürün, yıllık ortalama iki milyonu aşan üretim hacmiyle Wanzl alışveriş arabalarıdır. Wanzl’ın ulaşım sektörüne getirdiği çözüm olan valiz taşıma arabaları son yıllarda tüm dünyada havaalanlarının öncelikli tercihi olmakla beraber arabaların olağanüstü rahatlığı yolcular tarafından takdirle karşılanmaktadır. Ürün çeşitliliğini devamlı olarak geliştiren Wanzl, oteller ve restoranlar için personelin işini kolaylaştıracak ve misafirlere sunulan hizmet kalitesini artıracak bir dizi ürünü portföyüne katmıştır. Wanzl’ın tescilli uzmanlığı, oteller ve restoranlar için maksimum verimliliği güvence eder ve Wanzl müşterileri için rekabet gücünü ve başarıyı garantiler. Fonksiyonel, ekonomik ve kullanımı kolay Wanzl ürünleri personel ihtiyaçlarını ve sorumluluklarını minimize ederken, otel misafirlerinin yüksek beklentilerini karşılamaya yardımcı olur.

Guestinhouse, dünya lideri ayakkabı cilalama makine üreticisi olan Heute’nin Türkiye distribütörü olmaktan onur duyar.

                1905 yılında kuruluşundan beri “En büyük olmak istemedik, en iyi olmak istedik.” felsefesi ile bir dünya markası olan ve 1945 yılında ilk otel tipi ayakkabı cilalama makinesini üreterek seri üretime geçen Heute, dünya lideri bir Alman markasıdır. Heute, ev ve ofis kullanımı için pratik ve küçük ayakkabı cilalama makinelerinden, oteller için özel olarak dizayn edilmiş profesyonel modellere ve farklı endüstriler için üretilen büyük ölçekli temizlik aletlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Heute ürünlerinin tamamı en yüksek standartlarda ve en yeni teknolojiyle Almanya’da üretilmektedir. Heute, dünyada ayakkabı cilalama makineleri için 20 yıl yedek parça garantisi veren tek üretici firmadır. Dünya çapında birçok uluslararası otel zinciri, Heute ürünlerini tercih etmektedir.

 Indel B, 45 yıldır buzdolabı ve minibar üretimi üzerine özelleşmiş uluslararası bir şirkettir.

                Otelcilik sektörü için kompresörlü, absorbsiyonlu ve termoelektrik minibarlar üreten Indel B’nin minibarlarının en önemli özelliği enerji tasarrufudur. Standart minibarların günümüzde enerji sarfiyatı 0,8 kWh/24h – 1,2 kWh/24h arasında iken Indel B üstün teknolojisinin sağlamış olduğu avantajla hem sessiz çalışan hem de 0,21 kWh/24h (standart bir minibarın tüketiminin yaklaşık olarak 1/5’i) enerji sarfiyatına sahip çevreci minibarlar üreterek oteliniz için ciddi ölçüde tasarruf sağlar (Model: K Plus). Indel B’nin K Plus minibarları, dünya çapında ilk ve tek A+ sınıfı minibar olma özelliğine sahiptir ve dünya çapında bütün Hilton otelleri tarafından kullanılmaktadır.

                Indel B ayrıca yüksek kalitede otel tipi kasalar, kapı kilit sistemleri ( Indel B’nin yenilikçi yazılımıyla birlikte) ve şarap soğutucaları da üreterek seçkin otel müşterilerine sunar. 

 Foundations, otellere ve bebek bakım merkezlerine hizmet veren, ABD'nin önde gelen bebek yatağı tedarikçisidir. Her geçen gün daha çok otel ve bebek bakım merkezi Foundations bebek yataklarını standartlarına eklemektedir. Foundations, ürün geliştirme sürecini, güvenlik, kullanım kolaylığı, uzun ömürlülük ve rahatlığın ön plana çıktığı ticari kullanım alanlarını temel alarak gerçekleştirmektedir. Foundations ürünleri baştan aşağıya bu uygulamalar düşünülerek tasarlanıp üretilmektedir.
ÜYE GİRİŞİ
Kulanıcı Adı :
Şifre :
Yeni Üye Şifremi Unuttum
HABERLER
BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ - TÜRKİYE İŞ ORTAKLARI

       

  
  

Kurumsal | Ürünler | Basında Guestinhouse | Haberler | Referanslar | İletişim | Anasayfa