Anasayfa Sık kullanılanlara ekle Tavsiye et English
 
Kurumsal Ürünler Basında Guestinhouse Haberler Referanslar İletişim
ÜRÜNLER
Hakkımızda Misyon Vizyon Değerlerimiz Satış Sonrası Temsilcilikler İş Ortakları İş Başvurusu
Kurumsal - Hakkımızda

Guestinhouse Hotel Supply International turizm endüstrisinde kullanılan ürünleri otelcilik sektörüne tam-hizmet ilkesiyle tedarik eden bir firmadır. Guestinhouse lobi, genel alanlar, lokanta, mutfak, havuzbaşı, yatak odası, banyo ve kat hizmetleri gibi bir otelin her bölümünün ihtiyaçlarını karşılayacak çok kapsamlı ve çeşitli ürünleri beğeninize sunar.

Guestinhouse yalnızca endüstrideki en yüksek standartlarla ve en yüksek teknolojiyle üretilmiş en kaliteli ürünleri arz eder. Ürün grupları otel sektöründeki en son buluşlar ve akımlara göre sürekli yenilenir.

Projelerde aranılan ürün özelliklerine göre müşterilerimize değişik seçenekler sunulur. Talep edilen ürünlerin veya ürün özelliklerinin standart ürün kataloğumuzda yer almaması durumunda dahi müşterilerimizin projelerine uygun özel çözümler bulunur; yeni ürünler yaratılır veya var olan ürünlere yeni özellikler eklenir.

Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önemden dolayı doğru ürünü, doğru fiyatta ve doğru zamanda teslim etmek ana ilkemizdir. Müşterilerimiz , onların mutluluğunun ve memnuniyetinin bizim ana önceliğimiz olduğunun ve her küçük detayın bizim sorumluluğumuz altında olduğunun bilinciyle en önemli projelerini gönül rahatlığıyla bize teslim ederler.

Üç kıtanın birleştiği İstanbul-Türkiye'de yerleşik bulunmanın verdiği coğrafi avantaj ile Guestinhouse ürünlerini özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika kıtalarına pazarlamaktadır. Amerika ve Uzak Doğu ise Guestinhouse için giderek daha fazla önem kazanan pazarlardır.

Amacımız otel misafirlerini evlerinden uzaktayken bile evlerinde hissettirmektir. Guestinhouse tüm otel ihtiyaçlarının bir seferde karşılanmasına yardımcı olmakla birlikte turizm endüstrisinde hizmet veren profesyonellere bilgili ve doğru satın alma kararları vermeleri için kılavuzluk etme görevini de üstlenmiştir.
ÜYE GİRİŞİ
Kulanıcı Adı :
Şifre :
Yeni Üye Şifremi Unuttum
HABERLER
BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ - TÜRKİYE İŞ ORTAKLARI

       

  
  

Kurumsal | Ürünler | Basında Guestinhouse | Haberler | Referanslar | İletişim | Anasayfa