Anasayfa Sık kullanılanlara ekle Tavsiye et English
 
Kurumsal Ürünler Basında Guestinhouse Haberler Referanslar İletişim
ÜRÜNLER
Hakkımızda Misyon Vizyon Değerlerimiz Satış Sonrası Temsilcilikler İş Ortakları İş Başvurusu
Kurumsal - Satış Sonrası

"Ürünlerimizin arkasındayız."

Guestinhouse satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerine en üstün hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.

Kalite politikamızın bir sonucu olarak sadece piyasadaki en "yüksek" kalitedeki ürünleri müşterilerilerimize sunduğumuz için satış sonrası çıkabilecek olası problemleri en aza indirgememiz mümkün olmuştur. Ürünlerimiz müşterilerimizin güvenle ve memnuniyetle yıllarca kullanabilmeleri için otelcilik sektörüne uygun en yüksek standartlarda üretilmiş ve özenle seçilmiştir. Sıradışı bir durum söz konusu olmadığı müddetçe satış sırasında verilen garanti süresince zaten ürünlerimizle ilgili hiçbir sorun ortaya çıkmayacaktır. Ürünlerimizi garanti süreleri dolduktan sonra da yıllarca kullanmak mümkün olacaktır.

Siparişlerin eksik/yanlış gönderilmesi veya hatalı çıkması halinde Guestinhouse gerekli değişimleri yapmayı taahhüt eder. Garanti kapsamındaki ürünlerde çıkacak herhangi bir sorun halinde Guestinhouse bu ürünlerin onarımı veya yenisiyle değişiminden sorumludur. Guestinhouse müşteri temsilcileri, garanti süresi dolmuş ürünlerde dahi müşterilerimize yardımcı olabilmek için gerekli bilgi ve servisleri sağlarlar.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin neticesinde profesyonel bir anlayışla, müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan, en kısa zamanda ve en kolay şekilde sorunları gidermek en büyük önceliğimizdir.
ÜYE GİRİŞİ
Kulanıcı Adı :
Şifre :
Yeni Üye Şifremi Unuttum
HABERLER
BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ - TÜRKİYE İŞ ORTAKLARI

       

  
  

Kurumsal | Ürünler | Basında Guestinhouse | Haberler | Referanslar | İletişim | Anasayfa